Opinie ;)

Kliknij tutaj, aby przedstawić swoją opinię.


Submit your review
* Required Field

Jan 09, 2015 by Katarzyna

Polecam Pania Pauline za usmiech ktory nie schodzil z jej twarzy za konkretne informacje za pasje i oczywiście za piękne zdjecia ;) życzę zeby ta pasja ciagle byla i nie zamienila sięw nic innego ...!!!


Jan 09, 2015 by Ola

Bardzo serdecznie polecam !!! Miła atmosfera, duża cierpliwość w stosunku do dzieci i rodziców. Paulina jest bardzo profesjonalna w tym co robi a efekty jej ciężkiej pracy widać na przepięknych zdjęciach. Zdjęcia dostaliśmy bardzo szybko w przepięknym opakowaniu:) Jeszcze raz polecam :)


Jan 09, 2015 by Paulina

Piękne chwile uwiecznione pięknymi zdjęciami to najcenniejsza pamiątka.Gorąco polecam! wspaniałe ujęcia oraz zdjęcia i miłe podejście.Dziękujemy za pełen profesjonalizm :)


Jan 09, 2015 by Kinga

zdjęcia przepiękne i atmosfera super i podejście do dzieci :) polecam :)


Dec 22, 2014 by Iwona

Paulina ? bardzo dziękuję ci za moją pierwszą profesjonalną sesję. Okres ciąży znoszę dość ciężko, ale w czasie trwania sesji zapomniałam o całym dyskomforcie i świetnie się bawiłam. Efekty są niesamowite ? wszystkie zdjęcia bardzo mi się podobają i na pewno stanowią nieocenioną pamiątkę na przyszłe lata. Kiedy przyjdzie na świat nasza Emilka i znów będziemy w Polsce, chętnie się z Tobą spotkamy już całą trójką


Dec 22, 2014 by Maria

Kiedy zobaczyłam zdjęcia mojej córki byłam mile zaskoczona- nie spodziewałam się, że tak energicznemu i ruchliwemu dziecku można w czasie trwania jednej krótkiej sesji zrobić tyle fajnych zdjęć. Paulina bardzo dobrze radziła sobie ze skupianiem uwagi Lenki, jednocześnie wykonując zdjęcia. Urzekły mnie te proste ujęcia, które w jasny sposób pokazywały całą osobowość mojego dziecka. Jestem pewna, że jeszcze skorzystam z usług Pauliny


Nov 11, 2014 by Dorota

O to czy Pani Paulina Korpus jest dobrym fotografem nie trzeba pytać, wystarczy spojrzeć na zdjęcia które wychodzą z obiektywu Pani Pauliny. Wraz z rodziną korzystaliśmy z usług Pani Pauliny w ubiegłym roku. syn miał dwa lata a córka pół roku. Pani Paulina wykazała się pełnym profesjonalizmem jeśli chodzi o prace z obiektywem i dziećmi. Powstało wiele świetnych zdjęć dzięki temu, że od samego początku sesji Pani Paulina wprowadziła miłą atmosferę gdzie dzieci w ogóle nie czuły się skrępowane aparatem i osobą którą widziały pierwszy raz. Pani Fotograf posiada świetne pomysły do zrobienia udanych zdjęć z czego z chęcią korzystaliśmy.. Pani Paulina dysponuje wieloma gadżetami i zabawkami dzięki czemu podczas sesji zdjęciowej dziecko może pozować z różnymi elementami fajnie przebrane. Po kilku dniach od skorzystania z usług Pani Pauliny dostaliśmy płytę z profesjonalnie obrobionymi zdjęciami gotowymi do wywołania. Pani Paulina podczas sesji zdjęciowej starała się uchwycić radość i naturalność dzieci podczas zabawy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pani Pauliny. Na pewno gdy nadarzy się okazja spotkamy się znów przed obiektywem.


Nov 11, 2014 by Aneta

Sesja z Panią Pauliną to czysta przyjemność. Profesjonalnie, sympatycznie i swobodnie. Szczerze polecam!


Nov 11, 2014 by Ela

KORZYSTALIŚMY PO RAZ PIERWSZY ALE NA PEWNO JESZCZE SKORZYSTAMY ! WSZYSTKO SUPER, ZDJĘCIA PIĘKNE A PANI FOTOGRAF PRZEMIŁA :)


Bardzo zadowolona!

Nov 10, 2014 by Karolina

Korzystałam nie raz - polecam zdecydowanie!!!


Little Photo Paulina Korpus , USA 5.0 5.0 10 10 Polecam Pania Pauline za usmiech ktory nie schodzil z jej twarzy za konkretne informacje za pasje i oczywiście za piękne zdjecia ;) życzę zeby ta pasja ciagle byla i nie zamien

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress